Akaju Ofis ve Eğitim Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ahşap ve metal mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan Akaju Mobilya, sahip olduğu teknolojisi, uzman kadrosu, birikim, tecrübe ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kullanıma sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu, makine parkı ve teknolojisi sayesinde ahşap ve metal tüm mobilya gruplarında üretim yapabilme kapasitesine sahip olduğundan fabrika binaları, oteller, öğrenci yurtları, ofisler, restoranlar, eğitim kurumları gibi birçok farklı sektöre hizmet verebilmektedir. Ofis mobilyaları, eğitim mobilyaları, arşiv ve depolama sistemleri, konaklama ve yurt mobilyaları, endüstriyel mobilyalar, mutfak ve banyo mobilyaları gibi birçok ürün grubunu bünyesinde üretebilen Akaju Mobilya sektördeki entegre tesislerin arasında yerini almıştır.

Sahip olduğu kalite standartları, uygun fiyat politikası, satış öncesi ve sonrasında yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmakta olan Akaju Mobilya, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede sektöründe söz sahibi olmuştur.

Çalışanları ve tedarikçileriyle, işbirliği ve dayanışma ortamı yaratarak, kuşaklar boyu devamlılık sağlamayı kendine ilke edinen Akaju Mobilya, sizlere de kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyacaktır.

Akaju Mobilya & Proje Erzincan Fabrika

Erzincan Aydoğdu Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No:11 Erzincan

+90 446 251 11 55

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı