BC Fiber Optik San.ve Tic. A.Ş.

BİZ KİMİZ?
▬▬▬▬▬

Kendini yaptığı işe adamış çalışkan bir pasif fiber-optik imalatçısı olarak BC Fiber Optik çok yönlü uluslararası bir tedarikçidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmeler ve müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda büyüyerek gelişmesini sürdürmektedir. 2008’de bir ticaret firması olarak başlayan firmamız yıllar içerisinde durmaksızın gelişen bir imalat, ticaret ve stok firması olmuştur. Şu an Vietnam, Çin ve Türkiye’de bulunan toplam 3 imalat tesisimiz ve 2’si ABD’de, 2’si Rusya’da, diğerleri de Hong Kong, Çin, Türkiye, İspanya, İtalya ve Fransa’da bulunan 10 satış ofisimizle global olarak faaliyet göstermekteyiz. 09.05.2019 tarihinden itibarende Erzincan Organize Sanayi bölgesinde faaliyete geçirdiğimiz fabrikamızda üretim yapmaktayız. Ürettiğimiz ürünler hem Türkiye’de hem de yurtdışında önemli firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Dünya çapında kendi dağıtım ağımıza ve depolarımıza sahip durumdayız. Yerel ofislerin her birinin kendi deposu bulunmaktadır. Sahip olduğumuz modern ekipman ve imalat süreçleri ve yüksek kaliteyi karşılanabilir fiyatlarda sunabilmek için kalite kontrolde sürdürdüğümüz yüksek odakla büyük telekomünikasyon firmaları başta olmak üzere uluslararası birçok firmaya malzeme temin etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini birinci öncelik olarak değerlendirerek geleceğe yönelik malzemeleri ekonomik fiyatlarla müşterinin takdirine sunmak; güncel kalmak, çevre dostu olmak ve herkesin birbiri ile bağlantılı olduğu bir dünyanın parlak geleceğine önemli katkılarda bulunan güçlü bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
▬ Temin etiğimiz malzemelerin verimliliğini artırmak için en ileri teknolojiler kullanarak proaktif çözümler üretmek.
▬ Faaliyet gösterirken çevreye karşı sorumlu olmak, kamu refahını göz önünde bulundurmak ve emniyetli, sürdürülebilir ürünler üretmek.
▬ Koşulsuz müşteri memnuniyetine kendini adamak ve malzemeleri pazardaki en ekonomik fiyatlarla temin etmek için sonsuz çaba sarf etmek.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı