Persan Yapı Elemanları Mad. San.ve Tic.Aş.

Firma PERSAN YAPI ELEMANLARI MAD.SAN. VE TİC. A.Ş.
Telefon 444 40 33 / 0446 251 10 62
Fax + 90 446 251 10 62
Web www.persanyapi.com.tr
E- Mail info@persanyapi.com.tr
Adres Organize Sanayi Bölgesi 18. Cad. No:1 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu Beton Yapı Elemanları

Firma Hakkında

2002 yılında kurulan ve 2007 yılında tamamen teknolojisini yenileyen PERSAN Çatı-Cephe ve Yalıtım Sistemleri yapı elemanları sektöründeki devrim niteliğindeki yenilikleri ile sektörün amiral gemisi olmayı başarmıştır. Erzincan’da 37.000 m2 alan üzerinde, 6.000 m2 kapalı alandaki tesisleri ile faaliyet gösteren PERSAN, yıllık 2.000.000 m2 çatı sistemleri, 80.000 ton toz ürün ve 75.000 m3perlit genleştirme kapasitesine sahiptir.

Türkiye’nin yüksek kapasiteli ve tam otomatik ilk ve en modern kiremit fabrikası konumundaki PERSAN’ın İtalyan Vortex Hydra teknolojisi ile donatılan, Türkiye’nin en büyük genleştirme kapasitesine sahip tesislerindeki tüm süreçler bilgisayar kontrollü olarak gerçekleşmektedir.

TSE standartlarına uygun üretim ve ürünlerine CE işaretlemesi yapan sektördeki ilk tesis olan PERSAN ayrıca ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Yapı sektöründe ihtiyaç duyulan tüm deney ve analizleri yapabilme altyapısına sahip olan PERSAN, üniversite-sanayi iş birliğine verdiği önemi, ODTÜ, İTÜ, Atatürk Üniversitesi ve Erzincan Üniversitesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmalarla göstermiştir. Şirket aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu anlamda TÜBİTAK TEYDEB projesiyle bölgesinde TÜBİTAK desteği alan ilk şirket olma özelliğine sahiptir.

Sürekli gelişim ve müşteri beklentilerini aşmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren PERSAN, satış öncesi hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin tamamında kurduğu çözüm ortağı ağı ve Satış-Pazarlama ekibi ile büyümeye ve Türkiye’ye değer katmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin En İyi Kiremidini üreten PERSAN satış sonrasında suya ve dona karşı verdiği 60 yıl servis ve garantisi ile müşterilerine ayrıcalıklarını yaşatmaktadır. Termoşap ve Termosıva ürünleriyle de yapı elemanları sektöründe devrim yaratan şirket, yatırımcısından son kullanıcısına kadar herkesin avantaj sağladığı ürünleri ile sağlıklı, ekonomik ve çevreci çözümler üretmektedir.

Ürettiği tüm ürünlerde yüksek kalite, uzun ömür ve ekonomik fayda sağlayan PERSAN Çatı-Cephe ve Yalıtım Sistemleri, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Yurt dışına yaptığı ihracatlar ile ülke ekonomisine de katkıda bulunan PERSAN, profesyonel teknik ekibi ve satış politikaları ile ulusal ve uluslararası projelere hızlı ve doğru çözümler üretmeyi amaç edinerek ilerlemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu