Erzincan Sanat Reklam Mat. Cam. Turz. İnş. San. ve Ltd.Şti

 

Firma ERZİNCAN SANAT REKLAM MAT. CAM. TURZ. İNŞ. SAN. VE LTD.ŞTİ
Telefon 0446 224 23 15
Fax
Web http://www.sanatreklam.net/
E- Mail info@sanatreklam.net
Adres Organize Sanayi Bölgesi 14. Cad. No:13 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu Reklam Ürünleri İmalatı

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda standartları belirleyecek kadar iyi olmak ve en iyi olmayı hedeflemek, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyisini yaparak sürekli gelişmek, geliştirmek, fark yaratmak, ilerlemek ve sürdürülebilir sosyal geleceğin hazırlayıcısı olmak için 1992 yılında Küçük Bir Atölyede hizmete başlayan Sanat Reklam Ltd.Şti. 2014 yılından itibaren 2000 m2 açık 2000 m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m2 alanda ulusal ve uluslar arası birçok markanın çözüm ortağı ve tedarikçisi durumundadır. ISO 9001-14001 ve 18001 Kalite Yönetim Sistemlerine uygun Ürünlerine ,Fonksiyonel hatalara karşı 3 YIL Garanti vererek tüketicisine güvence vermektedir.
Sanat Reklam ailesi olarak;Kurumsal yapımızı sürekli geliştirerek, mali kaynaklarımızı en etkili şekilde yöneterek, yönetim yapısını modern yöntemlere uygun hale getirerek, üretim ile ilgili konulardaki yenilikleri takip edip yeni teknolojik gelişmeler ve buluşları bünyemize dahil ederek, doğaya ve insan sağlığına önem veren anlayışımız ile paydaşlarımıza sağlamış olduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler ile İç ve Dış pazarlarda aranılır bir kurum olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Misyon
Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek; teknolojik alt yapımız, yetişmiş insan gücümüz ile müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek.Bugüne kadar yarattığımız bütün değerlere sahip çıkarak işe odaklanmak, çalıştığımız alanlarda en kaliteli hizmet üretimini sunmak, işimizle ilgili akla gelen ilk isim olmak. Bunu yaparken dürüst, paydaşlarına değer katan, çevresine ve doğaya saygılı, çalışanlarının ve etkileşim içinde bulunduğu insanların sağlık, emniyet ve çevre güvenliğine önem veren firma olmaktan taviz vermemek.

Vizyon

Profesyonel ekip ruhu ile artan oranda Kurumsal çözümler üreterek büyüme hedefinize ışık tutan en doğru adres olmak.

Detaylı bilgi  için aşağıdaki linki TIKLAYINIZ

SANAT REKLAM

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu