Eroğlu Fittings ve Boru İmalatı San.ve Tic.Aş.

Firma EROĞLU FİTTİNGS VE BORU İMALAT SAN.VE TİC.A.Ş.
Telefon 0216 420 25 50
Fax 0216 314 72 30
Web www.eroglufittings.com
E- Mail eroglu@eroglufittings.com
Adres Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No:32 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu Fittings

Firma Hakkında

Eroğlu Boru Bağlantı Elemanları firması çelik boru bağlantı elemanları tesisat ve yan sanayii sektöründeki faaliyetlerine 1985 yılında başlamış ve kurulduğu tarihten itibaren müşteri odaklı çalışma anlayışı, sektördeki ilkeli duruşu ve kaliteye verdiği önem sayesinde kısa zamanda kendi alanında ülkemizin önemli firmaları arasında yerini almıştır. Eroglu Fittings markamız adı altında günümüzde öncü petrol ve doğalgaz firmaları, nükleer santraller ve tersaneler yüksek oranda müşteri kitlemizi oluşturmuştur.

Firmamız sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra sürekli yeni teknolojileri takip eden, yeni ürünler geliştirerek ürün çeşitliliğini arttıran, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel üretimler yapan ekibimiz sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Faaliyet ve uzmanlık alanımız özellikle 1/2” den 24” e kadar ANSI / DIN / EN ve diğer dünya standartlarına göre üretilmiş çelik boru bağlantı elemanları – Dirsek , Te, Redüksiyon, Kep, Kaynak boyunlu flanş,Düz flanş, Slip on flanş, Branşman ünitesi, Kruva, Manşon gibi malzemelerdir. Ürün kalitemiz TSE, CE ve ISO 9001 kalite belgelerimizle de onaylanmış ve bunun yanı sıra hem iç pazarda hem de dış pazarda çalıştığımız uluslar arası petrol,doğalgaz firmaları referansımız olmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu