Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, OSB’de Faaliyet Gösteren Fabrikalarda İncelemelerde Bulundu

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrika ve tesislerde incelemelerde bulundu.

Netlon Mutfak Araçları, Empor Isı Yalıtım Levhaları, Çorlu Hazoğulları Beton Yapı Elemanları, Akaju Ofis ve Eğitim Mobilyaları, Aşkale Çimento ve Ere Yapı PVC Doğrama Sistemleri üzerinde üretim yapan fabrika ve tesisleri ziyaret eden Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, işletme sahiplerinden fabrikada yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Gezmiş olduğu tüm fabrikalardaki üretim sahasını gezen Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş ve beraberindeki Vali Yardımcısı Çağlayan Aydın, Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürü Ömer Faruk Nayman ve Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yönetim kurulu üyeleri, işletme sahipleri ve fabrika çalışanları ile görüşerek, istek ve taleplerini dinlediler.

Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’ni daha yaşanılabilir ve daha çevreci bir bölge haline getirmek için emek sarf edeceklerini bildiren Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, tüm yatırımcı sanayicileri Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’nde görmek istediğini kaydetti.

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş yapmış olduğu ziyaretlerin ardından istihdamın artırılması, ilimizin kalkınması ve yatırımların gerçekleştirilmesi noktasında destek veren tüm yatırımcı firmalara teşekkürlerini ileterek, tüm çalışanlara ise çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu