FİXKİM İnş. Dış.Tic.Ltd.Şti.

 

Firma FİXKİM İNŞ. DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ
Telefon 0446 251 11 99
Fax
Web http://www.fixkim.com.tr/
E- Mail e.fixser24@gmail.com
Adres Organize Sanayi Bölgesi 16. Cad. No:17 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu BETON YAPI ELEMANLARI İMALATI

 

Fixkim Dış Ticaret Limited Şirketi 2016 yılından itibaren Erzincan OSB’de üretim yapmaktadır. Fixkim ve Fixser adlarıyla ürünlerini piyasaya süren şirketimiz yapı kimyasalları alanında iç cephe ve dış cephe izolasyon sıvaları, katlararası ve teras izolasyonu gibi özel ürünlerin yanı sıra 300’den fazla toz grubu ürünleri üretmektedir. Şirketimiz ISO 9001, TSE, CE, GOST-R kalite yönetim ve belgelerine sahiptir.

Erzincan’da toplam 7.500 m2 lik kapalı alanda seri üretime devam eden fabrikamız yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına ürünlerini arz etmekte, Fixkim markasıyla Hollanda, Belçika, Suudi Arabistan, İngiltere, Bulgaristan, Malta, Kolombiya, Abhazya, Lübnan, İsrail, Almanya, Fransa, Nijerya, Senegal, Amerika, Somali, Tanzanya, Türkmenistan, Sudan, Irak, Kıbrıs, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya  başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Fixser izolasyon sıvaları ve ürünleri kalite güvencesiyle üretilmekte olup mantolama işlerinde yüksek verimliliğe sahiptir. Bina ömrü kadar geçerli garanti süresi verilen ürünlerimizde memnuniyet garanti edilmektedir.

Fixkim Dış Ticaret Limited Şirketi olarak müşteri ve ustalarımızla güçlü işbirliği içinde ürünlerimize ilişkin yeni ve akılcı çözümler geliştirmekteyiz. Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği programı kapsamında yapılan deney odalarımızda izolasyon sıvası ve diğer izolasyon ürünleri akademik olarak karşılaştırılmaktadır.  Hali hazırda bulunan izolasyon sıvamızın diğer ürünlere göre %12-35 arasında daha etkin izolasyon yaptığı akademik olarak tespit edilmiştir.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu