KESİNTİSİZ KALİTELİ HİZMETİN İLK ADI KONAN PLASTİK

KONAN PLASTİK; 1994 yılında kurulmuş, yenilikçi teknolojisi ile plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini, yüksek kalitede üretim anlayışını ilke olarak benimsemiş ,Doğu Anadolu Bölgesi, Güney Doğu Anadolu Bölgesi ve Karadeniz Bölgesinde bir çok market, alışveriş merkezleri ve işletmelere hizmet veren bir firmadır.
Kalite odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, rekabetçi fiyat, yenilikçi üretim ve zamanında teslim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Konan Plastik, genç ve dinamik yapısıyla, çalışma ortaklarına en iyi hizmeti sunmak için yeni yatırım projeleri gerçekleştirmeyi, sektörde en yeni gelişmelerin takipçisi olmayı, müşteri memnuniyetini her daim korumak adına çalışanlarını yenilikçi eğitimler ile desteklemeyi hedef edinmiştir.

İnsana ve doğaya saygı en öncelikli prensibidir. Gerek üretim tesisinde gerek ürünlerinde maksimum çevre duyarlılığı ile çalışmaktadır.Her geçen gün genişleyen ürün gamı ile yeni yatırımlara açık, aktif, üretken, dürüst ve saygın bir şirket olma anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ:
HDPE, LDPE, PE, PP, 0PP, CPP, BOPP, Metalize, Pearlize, CO-EX laminasyonlu malzemelerden mamul;
Baskılı – Baskısız Naylon Torba, Bio-degradable poşetler, Oxo-biodegradable poşetler, Oxo-bioçözünür poşetler, Bio-çözünür poşetler, Doğada çözünen poşetler, Degradable ambalaj, Doğa dostu poşetler, Çevre Dostu Poşetler, Doğaya dönüşen ambalaj, Doğaya dönen poşet, Yapışkanlı Torba, lot torbası, Askılı Torba, Kilitli Torba, Atlet Poşet, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Fuar poşeti, Rulo Manav Poşeti, Kulplu Poşet, Çöp Poşeti, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Yumuşak Saplı Çanta, İpli Çanta, İpli Büzgülü Çanta.

Shrink Film, Streç Film, Evsel Atık Torbası, Plastkağıt, kargo ve kurye poşeti, Halı Poşeti, Kuru Temizleme Torbaları, Kurabiye Poşeti, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Bakliyat Ambalajı, Jelatin, Kravat Torbası, İkaz Şeritleri, Plastik Bayrak, Palet Örtüsü, Naylon Branda.

Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad.No:68 ERZİNCAN
Telefax: 0446 – 251 10 10

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu