POLİFOOD, LEZZETİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

POLİFOOD

HAZIR YEMEK FABRİKASI VE UNLU MAMÜLLER ÜRETİMİ

 

HAZIR YEMEK ÜRETİMİ

Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’nde 2004 yılından beri Gıda sektöründe hazır yemek üretimi ve sunumu alanında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerimizin tercih ve istekleri doğrultusunda hazırlanan yemek listelerine göre iş yerlerine tabldot yemek servisinin yanı sıra düğün yemeği, cenaze yemeği, organizasyon, davet gibi toplu yemek hizmeti ile lezzet, kalite ve sunum öncü alınarak üretim yapmaktadır.

Gerekli hijyen koşulları ile hizmet veren firmamız, Covid-19 kapsamında hijyen koşullarını üst seviyeye çıkarmış olup usta ellerden çıkan lezzetlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya hazır hale getirilmiştir. Kalori ihtiyacı ve menü uyumu göz önüne alınarak hazırlanan sağlıklı yemeklerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Özel günlerinizde sizlere hizmet sunabilmek için sadece bir telefon uzaktayız.

Örnek yemeklerimiz.

   

 

UNLU MAMÜLLER ÜRETİMİ

Sektöründe kaliteyi, lezzeti, hijyeni ve insan sağlığını ön planda tutan, tüketici memnuniyetini sağlamış bir firma olarak hedefimiz sürekli büyümek ve gelişmektir. Bu kapsamda

Mantı, Kuru pasta çeşitleri, Kemalpaşa ve Şekerpare tatlı üretiminde el değmeden makine üretimi olarak çalışmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmuş olmayı hedeflemekteyiz. Kendi imalatımız olan ürünleri denemek isterseniz iletişim adreslerinden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

e-posta :    www.polifood.com         Cep :0530 400 7526      Telefon : 0446 212 1050

Sosyal Medya: https://twitter.com/polifood

https://www.facebook.com/profile.php?id=100015427171049

https://www.instagram.com/polifood_/

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu