Ercansa Pet Akar.İnş. Tur.Gıda Tar. Hay.ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Ercansa olarak, sektörlerde gösterdiğimiz faaliyetler ve alanımızdaki tecrübemiz, referanslarımız ile SERA konusundaki ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayarak müşterilerin memnuniyetini sağlamak bizler için büyük önem taşımaktadır.

Seracılık konusunda bölgenin iklim şartları, kullanılacak enerji çeşidi ve üretilecek ürüne göre farklılıklar gösterdiğinin bilincinde olarak müşterilerine proje aşmasından anahtar teslimine kadar olan süreçte, uzman ekibi ile çözümler sunar.

Deneyimli kadromuzla iletişime geçip sizin için en uygun sera seçimini yapabilirsiniz.

 

 

Firmamız ERCANSA PETROL güvencesiyle adrese teslim  güler yüz, hızlı hizmet ile devam ettirmekteyiz.Seralarımızda kullandığımız tüm boru, profil, klips vb. ürünlerimizin hepsi TS EN 10219-1 kalite standartlarında galvanizli çeliktir. Bunların yanı sıra bütün montaj ekipmanlarımızı da galvanizli sacdan imal etmekteyiz. Galvanizli çelik, koruyucu çinko kaplamalı çeliktir. Bu kaplama, çeliği korumak için kullanılan diğer yöntemlere göre birçok avantaja sahiptir. Düşük ilk maliyet, sağlamlık, hızlı montaj, düşük bakım maliyeti vb. Bunlar imalatını gerçekleştirdiğimiz montaj ekipmanlarından sadece bir kaçıdır. Serada ihtiyaç duyulan her türlü montaj ekipmanını kendi bünyemizde en doğru hammadde ile üretmekte ve müşteriye sunmaktayız.

Erzincan Fabrika

Organize San. Böl. 6.Cad. No:3
Merkez – ERZİNCAN / TÜRKİYE

 : +90 446 251 11 20
 : +90 532 163 52 70
 : +90 532 336 02 67

 info@agorasera.com

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

 

 

Başa dön tuşu