Ersan Döküm Sanayi

ERSAN Döküm Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde 5362,71 m² alan üzerinde   Kanalizasyon Baca Kapakları ,Yağmur Suyu Izgaraları, Telekom Kapakları, Kalorifer Kazan Kapakları  üretmektedir.

Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız, dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Ersan Döküm kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, oturma bankları, kanal ızgaraları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Ersan  Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek, iyi organize olmuş personeli faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı, hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ersan Döküm’e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

  • İletişim : + 09 554 863 44 09
  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 18. Cad. No :11  ERZİNCAN
  • E-Mail: shnsimsek@gmail.com

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu