Çamsa Tarım Enerji Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

Şirketimiz 1987 yılında Erzincan Keresteciler Sitesinde Kereste imalatı yaparak işe başlamış ve  yılların verdiği tecrübe ,ürün çeşitliliği, modern kereste üretim makine parkı ve teknolojiyi birleştirerek sektörün  öncülerinden olmayı başarmıştır.

Firmamız  2000 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle mevcut ürün yelpazesini sizlerin istekleri doğrultusunda genişleterek her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Firmamız Erzincan Organize Sanayi bölgesinde 10.221,02 m² alan üzerinde   kereste ve palet üretimi yapmaktadır.

Çamsa firması olarak Türkiye deki sanayicilerimizin, fabrikaların ve diğer ticarethanelerin palet konusunda ki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu nedenle iş hacmimizi sürekli artırarak günlük 100 m³ aylık 2500 m³ kereste  ve günlük 500 adet palet üretimi yaparak  müşterilerimize hizmet vermeye  devam ediyoruz.

Çamsa yaptığı her işte öncelikli hedefi ,ürünlerimizi zamanında teslim ederek uygun fiyat avantajı sağlayarak kaliteli ürün ve ekipmanlarını sunarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak sürekli gelişmelerini sağlamak, kaliteli bilincini yerleştirerek  kuruluş olarak her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak. Yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak müşteri istek ve görüşlerini esas almak, standartlara ve kalite yönetim sistemimize uygun olarak yapmak. Kaliteli bilincinin artması için tedarikçilerimiz ile birlikte koordineli çalışma içinde bulunmak. Kalite politikamız olarak belirlemiş ve hedeflenmiştir.

Fabrika : 0 (446) 251 11 51
Cep : 0 535 866 45 95
Cep : 0 538 550 41 75
camsaormanurunleri@hotmail.com
Şube : Keresteciler Sitesi
Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:38
Merkez/ERZİNCAN
Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu