ERA Çevre Teknolojileri Aş.

Firma ERA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Telefon 0446 251 12 02
Fax 0446 251 10 06
Web eracevre.com
E- Mail erzincan@eracevre.com
Adres Organize Sanayi Bölgesi 17. Cad. No:3 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu Atık Lastik İşleme

Firma Hakkında

Era Çevre Teknolojileri A.Ş., gelişen teknoloji ve hızla artan endüstrileşmeyle beraber birçok çevresel problemin baş göstermesi sonucu, bu problemlere doğru çözümler bulmak amacıyla uygun teknolojiyi sunmak hedefiyle 1999 yılında kurulmuştur.

Bu tarihten itibaren, yaptığı araştırmalar, geliştirdiği projeler ve kurduğu tesisler ile çevre ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak hareket etmiş ve bu alanda lider olmayı hedeflemiştir.

Bu kapsamda, 2003 yılında ‘Tıbbi Atıkların Sterilizasyonu ve Alternatif Sistemler’ konusunda AR-GE çalışmalarına başlamış olan firmamız, bu alanda çalışan birçok uluslararası firmayla görüşmüş, farklı teknolojileri karşılaştırmıştır.

Yapılan Ar-Ge çalışmaları, belediyelere yönelik çalışmalar, ilgili bakanlıkla yapılan görüşmeler ve alternatif proseslerin yerinde görülmesi ve incelenmesi sonucu önemli bir bilgi birikimine sahip olunmuştur.

Şirket, bütün bu yapılan çalışmalar sonucunda dünyanın 24 ülkesinde ve Amerika kıtasında faaliyet gösteren ve endüstriyel anlamda dünyanın en büyük otoklav sterilizasyon sistemi üreten firmasıyla iş birliği yaparak otoklavla sterilizasyon teknolojisini Türkiye’ye getirmiştir.

ERA, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile üretken, verimli ve yönlendirici çalışmalar yaparak Türkiye’de ve uluslararası platformda çevre sorunlarına çözüm getiren yeni ve saygın projelerde yer almak ilkesi ile hareket etmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu