Konan Plastik Amb.Tem.Tur.İmal.İnş.İth.İhr. San. ve Tic. Ltd.Şti.

Firma Konan Plastik Ambalaj Tem.Tur.İmalat. İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.
Telefon + 90 446 223 16 06
Fax + 90 446 223 10 10
Web www.konanplastik.com.tr
E- Mail info@konanplastik.com.tr
Adres Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No:68 24000 Erzincan
Faaliyet Konusu Plastik Poşet

KONAN PLASTİK
1994 yılında faaliyete geçen firmamız her geçen yıl ürün portföyüne yeni ürünler ekleyerek hizmet ağını genişletmiştir. Konan Plastik Ltd.Şti. Doğu Anadolu Bölgesi, Güney Doğu Anadolu Bölgesi ve Karadeniz Bölgesinde bir çok market, alışveriş merkezleri ve işletmelere hizmet vermektedir.

Konan Plastik Ltd.Şti. olarak Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişime ve yeniliği üretim platformumuzun tümüne yansıtarak,çevre, iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği sektöründe aranan, çalışılması en çok arzu edilen bir şirket olmayı hedef ediniyoruz.

FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ:
HDPE, LDPE, PE, PP, 0PP, CPP, BOPP, Metalize, Pearlize, CO-EX laminasyonlu malzemelerden mamul;
Baskılı – Baskısız Naylon Torba, Bio-degradable poşetler, Oxo-biodegradable poşetler, Oxo-bioçözünür poşetler, Bio-çözünür poşetler, Doğada çözünen poşetler, Degradable ambalaj, Doğa dostu poşetler, Çevre Dostu Poşetler, Doğaya dönüşen ambalaj, Doğaya dönen poşet, Yapışkanlı Torba, lot torbası, Askılı Torba, Kilitli Torba, Atlet Poşet, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Fuar poşeti, Rulo Manav Poşeti, Kulplu Poşet, Çöp Poşeti, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Yumuşak Saplı Çanta, İpli Çanta, İpli Büzgülü Çanta.

Shrink Film, Streç Film, Evsel Atık Torbası, Plastkağıt, kargo ve kurye poşeti, Halı Poşeti, Kuru Temizleme Torbaları, Kurabiye Poşeti, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Bakliyat Ambalajı, Jelatin, Kravat Torbası, İkaz Şeritleri, Plastik Bayrak, Palet Örtüsü, Naylon Branda.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu